У Шполі збирають пропозиції щодо стратегії розвитку ОТГ до 2020 року

14 листопада 2017, 15:02

Оголошено про збір проектних пропозицій до Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2020 р.

Як повідомляють у Шполянській міськраді, найважливішим етапом розробки Стратегії розвитку громади  на період до 2020  року є пропозиція з боку інтелектуально та економічно активних жителів громади ідей проектів.

Проектні пропозиції буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади та включено до Стратегії розвитку громади  на період до 2020 року з визначенням джерела їх фінансування.

Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку громади, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Критерії відповідності проектних пропозицій (технічне завдання на проект розвитку громади):

  1. Проектні пропозиції мають бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична, юридична особа, політична партія, релігійна організація.
  3. Термін реалізації проекту – не менше 12 місяців та не більше 3 років в період 2018 - 2020 рр.
  4. Проектні пропозиції мають відповідати одній з двох Стратегічних цілей  Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади:

1) Підвищення конкурентоспроможності громади.

2) Розвиток людського потенціалу.

  1. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  2. У заявника (заявників) існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  3. Проектна пропозиція має бути представлена у формі, що додається. Також пропонуємо звернути увагу на інструкцію щодо заповнення цієї форми (додається).
  4. Проектна пропозиція має відповідати не менш ніж одному завданню оперативної (оперативних) цілі (цілей) Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2020 р. (додаються).

Збір проектних пропозицій триватиме до 17:00 години 04.12.2017 року.

Проектну пропозицію має бути надіслано не пізніше 17:00 04.12.2017 року.

Заповнену форму проектної пропозиції надсилайте на e-mail: shpola-rada@ukr.net (в копії koval_nn@ukr.net ) або поштою на адресу: 20603, Черкаська обл., м. Шпола, вул. Лозуватська, 59 з позначкою «Проектна пропозиція до Стратегії 2018 – 2020».

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі розглядатися не будуть.

Якщо виникли питання, звертайтесь до начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Коваль Наталії, тел. 0989423818, e-mail: koval_nn@ukr.net.

Це оголошення, електронна форма проектної пропозиції, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії та інша інформація щодо цієї ініціативи на офіційному сайті міської ради в розділі «Оголошення».

 

Вгору