“Тягали його як шмат м’яса” – у Шполі вівчарки мало не загризли чоловіка (фото)

14 січня 2015, 09:16
Володимир Варивода більше місяця ще буде у лікарні. Фото Ірини Патлатюк

Володимир Варивода більше місяця ще буде у лікарні. Фото Ірини Патлатюк

71-річного Володимира Вариводу з міста Шпола Черкаської області мало не розірвали дві німецькі вівчарки. Його врятували випадкові перехожі, які відігнали собак та викликали "швидку". Власнику собак загрожує штраф біля 170 гривень та конфіскація тварин, інформує gazeta.ua.

Собаки напали на Володимира Вариводу 9 січня зранку, коли йшов вулицею Корольова недалеко від свого дому. Із численними кусаними та рваними ранами чоловік у Шполянській райлікарні. Лікарі кажуть, що лікування триватиме до чотирьох тижнів, ймовірно потрібна буде пересадка шкіри на ноги.
"Йшов, щоб подивитися чи вивезли сміття. Тут вибігла одна собака, потім друга. Повалили мене на землю і шматували зубами. Якби одна, я б ще вирвався. А так дві, шансів не було у мене. Закривався руками, але нічого не дало. Люди мене відбили. Машинами відганяли, бо криків пси не боялися", - розповідає Володимир Варивода.

Власник собак Юрій Шарапов. Фото Ірини Патлатюк

Власник собак Юрій Шарапов. Фото Ірини Патлатюк

Власник собак Юрій Шарапов живе на одній вулиці із постраждалим. Каже, що тварини вибігли на вулицю випадково.

"У мене елітні собаки, для кожної є вольєр. Вдень вони у вольєрі, а на ніч спускав, бо вже кілька разів мене обкрадали. Собак того дня зранку не закрив, бо затримався на роботі. Вони вибігли, коли замок на воротах відкрився. Я допомагаю з лікуванням постраждалому чоловікові. Своєї вини не заперечую, але мої собаки не винні у тому що сталося. Вважаю, що це нещасний випадок. Рішенням суду собак треба буде розстріляти. Мені дуже шкода, бо виховував їх з двох місяців", - прокоментував Юрій Шарапов.

Будинок Юрія Шарапова, який охороняли вівчарки. Фото Ірини Патлатюк

Будинок Юрія Шарапова, який охороняли вівчарки. Фото Ірини Патлатюк

Свідки розповідають, що собаки без причини накинулися на Володимира Вариводу. Жителі вулиці Корольова скаржаться, що вівчарки не перший раз вибігали на вулицю.

"Почула, як жінка кричить, що чоловіка на вулиці собака гризе. Він у крові, взуття прокушене. Говорити не може. Потім собака втекла, ми його підвели, але стояти він не міг. Посадили на пеньок і пішли викликати допомогу. Коли повернулася, то його вже рвали дві собаки. Тягали його як шмат м'яса", - каже Тетяна Поліщук.

Містяни просять, щоб собак, які напали на людину, приспали. Фото Ірини Патлатюк

Містяни просять, щоб собак, які напали на людину, приспали. Фото Ірини Патлатюк

"Відігнати від чоловіка тих собак не могли. Вони не перший раз бігають. Боїмося дітей вулицею пускати", - розповідає сусідка Валентина.

Справою займалися правоохоронці. Долю тварин вирішить суд.

Коментарі

Вгору