У Шполі оновлюють тротуари

12 серпня 2016, 16:03

355 серпня закінчили капітальний ремонт тротуару на частині вулиці Героїв Крут (від автостанції до будівлі ПАТу «Швейна фабрика імені Анатолія Лібовнера»). Міський голова Сергій Кравченко оглянув оновлену пішохідну доріжку та обговорив із приватним підприємцем Володимиром Пасєкою, бригада якого виконувала роботи, подальше ремонтування тротуарів міста, пише "Шполяночка +".

Вулиця Героїв Крут є однією із центральних вулиць Шполи, за твердженням містян — стратегічних, адже пролягає від центру міста до автостанції. Сотні жителів і гостей райцентру щодня проходять по цій заасфальтованій доріжці, яка від початку створення ще жодного разу не ремонтувалась. А від магазину «Новий світ» і до вулиці Благодатної взагалі так і не була заасфальтована.

Виправити ситуацію взялися депутати міської ради, які під час останньої дванадцятої сесії підтри-мали ідею міського голови Шполи Сергія Кравченка провести капітальний ремонт тротуарних доріжок в центральній частині Шполи.

Нині бригада працівників приватного підприємця Володимира Пасєки, на яку було покладено виконання робіт із укладання плитки, завершили капітальний ремонт тротуару на вулиці Героїв Крут.

І міський голова Сергій Кравченко одним із перших оглянув оновлену пішохідну доріжку. Тут демонтували асфальт, уклали основу, встановили бордюри між тротуаром і зеленою зоною, а також вимостили тротуар новою плиткою «старе місто». Тепер робітники змітають пісок із оновленого тротуару.

Цього ж дня працівники також взялися за демонтаж асфальтного покриття пішохідної доріжки на вулиці Соборній поблизу Шполянського міського парку Слави.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору