У школі на Черкащині вчителі та учні масово пересіли на велосипеди

09 листопада 2017, 07:19

Фото Вікторії Курченко.

Територія однієї із шкіл містечка Драбів на Черкащині нагадує велопарк. У теплий сезон там залишають від 60 велосипедів. Для батьків, учнів, вчителів та персоналу школи двоколісні є основним засобом пересування по місту. Про сталу транспортну звичку своїх підопічних та відвідувачів школи vikka.ua розповіла директор Драбівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія" Людмила Бугай.

У школі працює близько 90 осіб і більшість добирається на роботу на двоколісних.

"У нас багато хто у місті пересувається на велосипедах. Це більше життєва необхідність, ніж втілення якоїсь ідеї. Щоб добратися з домівок на роботу у Драбові, треба долати чималі відстані", – каже вона.

За словами Людмили Бугай, серед припаркованих біля школи-гімназії двоколісних є і її велосипед. На ньому керівник школи при сприятливій погоді щодня долає 6 км: з дому на роботу та назад. Витрачає на це по 15-20 хвилин. Пішки було б удвічі довше.

"Перед школою-гімназією зробили невеличку велопарковку десь на 5 велосипедів для батьків, які привозять дітей. Основна ж парковка за школою більше ніж на 60 місць. А ще частина велосипедів стоїть біля чорного входу", – пояснює Людмила Бугай.

При цьому Драбівський навчально-виховний комплекс має складну історію створення. За словами голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, при минулій владі цю школу добудовували нашвидкуруч, внаслідок чого отримали аварійний дах і ще купу проблем. Наразі заклад відремонтували і привели до належного стану.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору