У середмісті Черкас поліція звільняє заручників, чутно постріли (фото, відео)

11 липня 2018, 13:39

 

У середмісті Черкас поліція звільняє заручників, чутно постріли (фото)

Фото: Про все

Біля Центрального ринку Черкас виставлено оточення з працівників поліції. Було чутно постріли,  передає з місця події кореспондент "Про все".

У середмісті Черкас поліція звільняє заручників, чутно постріли (фото)

Фото: Про все

Як зазначив прес-секретар ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко проводиться навчальна спеціальна поліцейська операція Національної поліції України.

Як стало відомо з власних джерел, відбуваються навчання за оперативним планом "Грім" - утримання заручників.

У середмісті Черкас поліція звільняє заручників, чутно постріли (фото)

Фото: Про все

У середмісті Черкас поліція звільняє заручників, чутно постріли (фото)

Фото: Про все

 

У середмісті Черкас поліція звільняє заручників, чутно постріли (фото)

Фото: Про все

У середмісті Черкас поліція звільняє заручників, чутно постріли (фото)

Фото: Про Все

Николай сказав:

Полный абсурд. Как можно проводить учения не предупредив людей в наиболее людном квартале Черкас. Лично я не мог попасть к автомобилю в котором находился мой ребёнок и все мои попытки обяснить это твердолобым полицейским с автомамами в оцеплении увенчались провалом. Все как один заявляли мне что их учения важнее чем мой напуганный, голодный ребёнок который остался с бабушкой в авто посреди квартала который перекрыли люди с автоматами. Вопрос к … Если чесно, даже не знаю к кому больше, толи к Авакову, толи ко всем Украинцам – ДА ЧТО ЖЕ ЭТО ЗА ПРАВООХРАНИТЕЛИ ТАКИЕ . И ЧТО, РЕФОРМА УДАЛАСЬ? Лично я теперь к этим недореформированым испытую чувство презрения.

Олена сказав:

Можу Вам лише поспівчувати і добре що це були всього навчання, а не реальність, бо 25 травня в центрі міста у своєму офісі був вбитий С. Гура.
Вибачте, але я з Вами абсолютно не погоджуюсь, навчання обов’язково повинні бути і навчання повині бути максимально приближені до реальності. У всіх цивілізованих державах такі навчання проводяться. Ми зазвичай захоплюємося поліцейськми та іншими службами спасіння Японії, США, Німеччини, Великобританії і т.д. Вищезазначені навчання там проводять регулярно. Зазвичай наші служби – як пілот, який не налітав потрібної кількості годин, теорію знає, а як себе вести в реальному польоті досвіду не має. Ось і Ваша ситуація абсолютно неординарна, і ніхто в плані навчання не врахував, що у місці оточення поліції, я так думаю, треба було обов’язково вивести всіх цивільних осіб із зони можливого ушкодження. Там же не один поліцейський стояв? Було оточення? Сподіваюсь у них були рації, чи якісь інші засоби спілкування між своїми співслужбовцями?
Я не спеціаліст даного напрямку, але люблю дивитись різні фільми катастроф, детиктиви, бойовики і навіть у мене є багато питань до проведених навчань. Виглядає як цирк. Якщо це відпрацьовувалися навчання по звільненню заручників, чому медичні працівники швидкої допомоги йшли в зону ризику без бронежилетів і касок?
Сподіваюсь, що проведені навчання дадуть можливість керівникам служб спасіння області напрацювати якісь додаткові моделі поведінки працівників служб та завжди враховувати масштабність їх дій.

Нік сказав:

А я погоджуюсь, людей все одно попередить треба, хоча б в усній формі, було б цікаво побачити як би Ви Олено стали заручником такої ситуації, і щоб тоді говорили.

Олена сказав:

Перебачте, хлопці, але Ви – істерики!
Ті випадки надзвичайних ситуцій, які були у мене в житті, особисто я сприймала їх спокійно і холоднокровно, швидко аналізуючи обставини щодо безпеки особистої і моїх близьких, а також, чим я можу допомоги оточуючим, якщо немає спеціальних служб.
По-перше, я ніколи не залишаю дитину саму в машині.
По-друге, у всіх моїх родичів є мобільний зв’язок, тобто, якби узнала, що це є навчання, то спокійно дочекалась їх закінчення (вони просто не можуть тривати довго, бо тренування в реальному часі), а також зателефонувала б бабусі, яка залишилась у машині з дитиною, і перепитала як справи?
По-третє, ніколи б не писала осуджуючі коментарі до новин про служби, які працюють у сфері нашої безпеки.
Повторюю ще раз, добре що це були лише навчання, а не дійсно реальні заручники у “комікадзе”.

Нік сказав:

До речі, ні, ми не істеричні придурки, які нічого не розуміють і не бачать, а люди, які завжди трезво оцінюють ситуацію…., а про перше, друге, п’яте, десяте, я так само міг Вам кучу прикладів навести, “типа” хто, що, коли, в який час міг із кимось робить, розумієте, тож не бачу більше доцільності у наведдені прикладів…?

Олена сказав:

Ха, навіть логічно не можете побудувати і закінчити свою думку… Капризулька!!!
Дружині своїй (якщо вона у Вас є) показуйте, будь ласка, свої лише позитивні емоції.❤️💐🌅

Вгору