Булатецький звинуватив мера Черкас та депутата облради в отриманні “відкатів”

11 липня 2018, 14:17

На сьогоднішньому засіданні Черкаської обласної ради Микола Булатецький звинуватив міського голову Черкас та одного з депутатів обласної ради в тому, що вони отримують з ремонту доріг 30% "відкату".

- Мені сказала людина, що такого ще не було. Що за те, щоб отримати підряд на ремонт доріг, підрядник має заплатити "відкат" 30% міському голові та депутату обласної ради. Тут сидить прокурор. Я звертаюся до вас - я вам дам ім'я людини, - сказав депутат обласної ради Микола Булатецький.

Натомість депутат обласної ради Михайло Мушієк, який сприйняв ці звинувачення на свою адресу, заявив, що коли в країні зміниться влада, всім хто заважав їм працювати, будуть виставлені рахунки.

- У мене є блокнотик, де я записую, хто що сказав чи зробив. Вчора в мене проводили обшуки - шукали цей блокнот. Я заявляю, що в мене вдома його немає - я його переховав. Окрім того, в мене вже не один блокнот. Нещодавно я почав вести третій. Коли в країні буде інший президент, то всім, хто заважав нам працювати, ми виставимо рахунки, - відповів на закиди Михайло Мушієк.

Нагадаємо, що вчора в одному з департаментів Черкаської міської ради, а також вдома у депутата обласної ради Михайла Мушієка пройшли обшуки.

оса сказав:

здорово

Ольга сказав:

Вийде сухим із води, як і після оприлюднення фактів про дії в його партії. Не забувайте, ХТО за ним стоїть.

Виолетта сказав:

Снова Булатецкий появился.Видимо,скучно стало жить.Писатель…

Вгору