У селі на Шполянщині хочуть відкрити студію танцю «Еліт»

16 листопада 2017, 14:49

15 листопада у селі Скотареве, Шполянської міської ОТГ пройшли батьківські збори на яких узгодили питання відкриття студії сучасного танцю «Еліт». Поспілкуватися з батьками майбутніх вихованців завітала й керівник студії, Леся Осадчук. Під час бесіди вона роз’яснила умови прийому до навчального класу, орієнтовний розклад занять і стисло розповіла про категорію танцю, який викладатиме дітям.

Нагадаємо, що минулого тижня студія сучасного танцю «Еліт» відкрилась в селі Кримки, Шполянської громади. На перше заняття до танцювального класу зійшлося понад 30 дітлахів різного віку. І як повідомила наставниця «Еліт», потому до студії вступили ще до десятка дітлахів.

Очільник громади Сергій Кравченко вирішив довго не зволікати і слідом за Кримками посприяти відкриттю аналогічного танцювального гуртка й у селі Скотареве.

- На наступному тижні при Скотарівському НВК розпочнуться хореографічні заняття. Тут також, як і в Кримках, заплановано проводити уроки два рази на тиждень і один раз на місяць підвозити дітей у Шполу на розширене заняття всіх вихованців студії «Еліт», - зазначив міський голова.

За повідомлення Шполянської міськради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору