У селі на Драбівщині через сказ тварин введуть карантинні обмеження

07 серпня 2017, 11:40
Про введення карантинних обмежень щодо сказу тварин на територію села Рождественське з його сільськогосподарськими та мисливськими угіддями говорили на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії при Драбівській районній державній адміністрації, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації, голова надзвичайної протиепізоотичної комісії  Володимир Лобода. Про це повідомляє Драбівська районна державна адміністрація.
Учасниками наради заслухано інформацію заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Драбівському районі Сергія Михайлика – про випадок сказу лисиці в с. Рождественське .
3 серпня, заслухавши та обговоривши дане питання, члени комісії вирішили, визнати неблагополучною щодо захворювання на сказ тварин та ввести карантинні обмеження на територію с.Рождественське з її сільськогосподарськими та мисливськими угіддями; визнати загрозливою щодо захворювання на сказ тварин території с. Павлівщина, Вершина Згарська та Великий Хутір та їх сільськогосподарські і мисливські угіддя, що межують з неблагополучною по захворюванню на сказ тварин територією; затвердити Комплексний план заходів по локалізації та ліквідації захворювання на сказ тварин на неблагополучній та загрозливій території.

Коментарі

Вгору