У селі на Черкащині продають будинок вартістю в понад мільйон доларів (фото)

08 вересня 2016, 21:15
дом2

Фото з сайту dom.ria.com.

У с. Хрещатик (Черкаський район) продається будинок вартістю $ 1 100 000 (майже 30 млн. гривень). Відповідна пропозиція виставлена на одному з сайтів нерухомості.

дом ціна

Фото з сайту dom.ria.com.

Будинок має загальну площу 312 м² (158 м² житлової), земельна ділянка – 50 соток.

Як повідомляють на сайті, цей розкішний маєток із панорамою на Дніпро – кращий варіант для людини, яка шукає особливе місце для життя та відпочинку в оточенні чудової природи.

Будинок має два поверхи та 5 кімнат, кухню, сауну, терасу, облаштований автономною каналізаційною системою, на ділянці є автономна електростанція та автономна свердловина, є вихід до води та гараж для катера.

дом3

Фото з сайту dom.ria.com.

На території є навіть апартаменти для гостей та будиночок для охорони.

Будинок-мрія укомплектований усіма сучасними можливими зручностями – починаючи від внутрішнього оздоблення, меблів та техніки, закінчуючи розташуванням та ландшафтним дизайном.  Власне мабуть цим і пояснюється досить висока, як для Черкащини, ціна на маєток.

Втім, будинки вартістю в мільйон доларів – не така вже й рідкість. Так, наразі у Черкасах продається будинок вартістю $ 1 000 000. За цю ціну ви отримаєте двоповерховий маєток із сауною, спортивною залою, винним погребом, гаражем, системою очищення води, лісом та Дніпром поруч.

ціна2

Фото з сайта olx.ua.

Стільки ж коштує маєток у Червоній Слободі – родзинкою цього будинку (окрім традиційного для дорогих маєтків набору - баня, басейн, гардеробна, столова, берег Дніпра тощо) називають дизайнерський ремонт. Продається маєток разом із дорогими меблями.

ціна

Фото з сайта olx.ua.

Поділитись

Коментарі

Вгору