У Росії порушили справу проти черкаського політика через заяву у прямому ефірі

09 грудня 2017, 19:17

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка, звинувативши його в закликах до здійснення терористичної діяльності, пише "Інфоміст" з посиланням на “Детектор медіа”.

Слідком РФ стверджує, що в липні поточного року Анатолій Гриценко в ефірі телеканалу "112 Україна" «публічно виступив із закликом до підриву автомобілів в Москві і Таганрозі».

“Відповідно до ст.12 КК РФ іноземні громадяни, що не проживають постійно в Російській Федерації, які вчинили злочин за її межами, спрямований проти інтересів Росії, підлягають кримінальній відповідальності за російським законодавством. У зв’язку з цим Головне слідче управління СК Росії порушило кримінальну справу щодо Анатолія Гриценка за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 205.2 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності)”, – йдеться в повідомленні.

2 липня 2017 року Анатолій Гриценко в ефірі телеканалу "112 Україна" коментував вбивство полковника Максима Шаповала і полковника Олександра Хараберюша.

"На кожну машину, яка злетіла в повітря в Києві або Маріуполі, повинні по дві злітати в Таганрозі або Москві. Тоді це буде переконливо, і тоді це не буде «бла-бла-бла" про російський слід», – заявив тоді Гриценко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору