У роботі міських лікарень Черкас прокуратура виявила порушення

13 березня 2014, 17:01

Прокуратурою міста Черкаси проведено перевірку з питань додержання вимог законодавства у сфері охорони здоров’я лікувально-профілактичними закладами обласного центру, інформує прес-служба відомства.

Серед виявлених у ряді закладів порушень – часткова укомплектованість штату онкологічних кабінетів, єдиний діючий мамограф, відсутність повного комплекту засобів індивідуального захисту персоналу кабінетів щеплень, неналежний контроль за зберіганням лікарських засобів.

У зв’язку з відсутністю в окремих поліклініках ліцензії Державного комітету з питань контролю за наркотиками, хворих, які потребують знеболення наркотичними засобами, доводиться направляти в інші лікувальні заклади. Допускалися також порушення у видачі документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність.

Крім того, в одному з медичних закладів виявлено недотримання процедури укладення договорів оренди комунального майна, що перебуває на його балансі.

На усунення виявлених порушень прокуратурою міста Черкаси внесені подання на адресу Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради, а також керівникам міських лікувальних закладів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору