У реаліті-шоу «Давай одружимося» я був одним із трьох «клоунів», – черкаський поет

15 лютого 2015, 17:14

1

Про кохання можна говорити безкінечно… Кожна історія любові вчить нас чомусь новому, дарує різнобарвні емоції й безцінний досвід. А чого навчило це почуття наших співрозмовників? in.ck.ua пропонує вам 9 з 9 історій з життя, яка доводить, що кохання може бути різним, але завжди прекрасним.

Олексій Юрін, поет

Певний період свого життя я мешкав у Чернігові, працював у Корпусі миру від американського посольства. Щоб життя не було таким сумним (там у мене не було ні друзів, ні знайомих), я записався на бальні танці. Із чоловіків там були тільки я та мій американський студент, який часто пропускав заняття. Я був наче у квітнику, за мене точилася активна боротьба партнерок. З однією з них у мене і зав'язалися романтичні стосунки. Дівчина була гарна, класно танцювала! Нас об'єднувала творчість, бальні танці та однакове сприйняття світу. Потім я потрапив у лікарню з інфекцією в очах, чотири дні я нічого не бачив. Вночі ми з нею переписувалися і я напросився в гості. У чергової медсестри були очі по п'ять копійок, коли вона дізналася про мої наміри. Але за цукерки відпустила. Зустрічалися ми з тою дівчиною декілька місяців, поки не закінчився мій контракт. А стосунки на відстані, як показує практика, приречені. Так, в цьому є романтика, але з часом вона проходить.

Три роки тому брав участь у реаліті-шоу «Давай одружимося» з Оксаною Байрак. Я був одним із трьох «клоунів», яких мали обрати. Потрапив туди з власної дурості: черкаська журналістка вирішила перевірити мене на сміливість, чи «не слабо» мені взяти участь в такому шоу. Заповнив анкету, організатори запросили мене на кастинг. Сподобалося те, що в цьому реаліті-шоу немає наперед спланованого сценарію. Тоді я зрозумів, як важко говорити про себе, про особисті речі людям, яких ти не знаєш, які не знають тебе. У фіналі дівчина-героїня обрала мене. Ми посиділи у ресторані, інколи спілкувалися в мережі, на цьому все і завершилося. Напевно, це доля людей, які беруть участь у цьому проекті. Адже, наскільки мені відомо, за всю історію шоу одружилося лише дві пари.

Коментарі

Вгору