У прикордонника із Золотоніщини, який загинув на Донбасі, залишилося двоє дітей

16 червня 2014, 13:49

Про старшину-прикордонника Сергія Єпіфанова, який загинув під час бою в Маріуполі 14 червня, Скориківський сільський голова Віктор Назаренко говорить із тремтінням у голосі.

– Я був у Сергія учителем історії, – розповів «Прочерку» Віктор Іванович. – Він був звичайним пацаном. Учився нормально. За свої вчинки завжди вмів відповісти. Був справжнім хлопцем!

Старшина Сергій Єпіфанов, який назавжди залишиться 31-річним, народився в селі Львівка Скориківської сільради Золотоніського району. У батьків Сергій був єдиним сином. Мама Наталія Миколаївна тривалий час працювала в Італії – заробляла сім’ї Сергія на квартиру. Батько Петро Вікторович працював механізатором.

Як розповів сільський голова, після закінчення школи Сергій Єпіфанов вирішив стати прикордонником. Поїхав до Навчального центру Держприкордонслужби, що в Оршанці під Черкасами, де дослужився до старшини. Служба йому подобалася. З грудня 2012 року сім’я постійно проживає в Оршанці. Як видно зі сторінки Сергія в «Однокласниках», яку Сергій востаннє відвідав у день своєї загибелі, його старша донька Яна успішно займається айкідо.

– У Сергія Петровича залишилася дружина Лілія і дві доньки – 9-річна Яна та 2-річна Лана, – розповіла секретар Скориківської сільської ради Тетяна Скорик. – Сергій із дружиною та дітьми постійно приїжджали на вихідні до батька в село, допомагали йому...

Похорон Сергія Єпіфанова відбудеться у Львівці 17 червня об 11 годині.

Нагадаємо, разом із Сергієм загинуло ще четверо прикордонників із різних куточків України. Всі вони проходили службу в Оршанці. Ще семеро було поранено. Бій стався 14 червня приблизно о 10-й годині ранку на околиці Маріуполя, поблизу заводу «Азовсталь». Колону Держприкордонслужби, в тому числі пасажирський автобус, де їхали прикордонники, обстріляли з автоматів та гранатометів терористи. Військовослужбовці прийняли бій. Наразі поранені проходять лікування у Києві.

Сергій Єпіфанов – третій військовослужбовець із Черкащини, який загинув під час АТО на Донбасі. 2 травня у Слов’янську було збито вертоліт майора Олександра Сабади, який родом із Мошен. А 22 травня під час переправи через Сіверський Донець поблизу Рубіжного на Луганщині загинув сержант із Тального Сергій Ярошенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору