Цього тижня абітурієнти складуть тести з історії та фізики

16 червня 2014, 14:04

Третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться проведенням тестування з всесвітньої історії. У понеділок участь у тестуванні мають намір взяти 10 тисяч абітурієнтів, інформує "Освіта".

У середу 18 червня відбудеться зовнішнє оцінювання з фізики. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 66 тисяч вступників.

Значно більше абітурієнтів виявили бажання скласти тест з історії Україні, який входить до трійки найбільш популярних тестів у 2014 році. Для участі у ЗНО з історії України зареєструвалися майже 175 тисяч абітурієнтів. Цього року тестування з історії України буде проведено впродовж одного тестового дня - 20 червня.

Як відомо, для участі у цьогорічному ЗНО було зареєстровано 297 тисяч. Упродовж двох тижнів проведення ЗНО вже відбулися тестування з іноземних мов, української мови і літератури, російської мови, математики та географії.

Особливістю цьогорічного тестування є складнощі проведення ЗНО у Донецькій та Луганській областях. Можливість проведення тестування на Донбасі зараз вивчається компетентними органами.

Абітурієнти регіону складатимуть ЗНО під час додаткової сесії тестування, що розпочнеться 1 липня. Учасникам тестування з Луганської ті Донецької областей рекомендовано пройти перереєстрацію для участі у зовнішньому оцінюванні в інших регіонах України. Перереєстрація триває до 20 червня 2014 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде завершена 27 червня тестуванням зі світової літератури.

Визначення результатів ЗНО розпочнеться вже цього тижня, першими будуть оголошені результати тестування з іноземних мов. Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься через Інтернет.

Поділитись

Коментарі

Вгору