У прокуратурі зацікавились травмуванням черкаського четвертокласника на спортмайданчику

16 червня 2015, 22:47

суд

Прокуратурою міста Черкаси розпочато кримінальне провадження за фактом отримання четверокласником травми на спортмайданчику навчального закладу

Установлено, що 26 травня після закінчення навчального процесу, відпочиваючи на території спортмайданчику Черкаського вищого професійного училища, учень четвертого класу отримав травму внаслідок падіння спортивної металевої конструкції.

Разом з тим, наприкінці квітня поточного року комісією вказаного навчального закладу проведено огляд спортивного обладнання на даному майданчику та складено акт, яким визначено, що стан обладнання знаходиться у належному стані та показників для очікуваної небезпеки не виявлено.

Враховуючи викладене, прокуратурою міста Черкаси внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 271 КК України (порушення вимог законодавства про охорону праці).

Матеріали кримінального провадження направлені до слідчого відділу Придніпровського РВ в м. Черкаси для проведення досудового розслідування.

Поділитись

Коментарі

Вгору