На черкаського школяра впала 200-кілограмова спортивна конструкція (відео)

28 травня 2015, 10:15


Численні забої та перелом хребта. Так для 9-річного Давида закінчились забавки на спортмайданчику. На хлопчину впала більш ніж двохсоткілограмова спортивна конструкція. Малий дивом лишився живим, інформує vikka.ua.

Сергій Кулініч, постраждалий: "Ось так робили, а потім воно захилиталось і на нас упало. Мені пальчики придавило, решті – ніжки придавило. Мені потім придавило і ніжки"

А ще горе-залізячя повибивало Сергію передні зуби. Та найбільше, переповідає хлопчина, дісталось його другові – Давиду.

Сергій Кулініч, постраждалий: "Він ось тут був. А ми його якось разом підняли помаленьку…"

Давид зараз у лікарні. Говорити на камеру відмовляється. Мама Ольга каже: малий ще й досі оговтується.   Аби встановити діагноз, школяра обстежив не один лікар.

Григорій Айрапетян, ортопед-травматолог: "Выставлен предварительный диагноз – перелом позвонка поясничного отдела. Ходить ему запрещено, движения в конечностях сохранено, чувствительность тоже"

Дорослі дивуються: як двохсоткілограмовий гімнастичний снаряд взагалі не повбивав дітей. Бо металева конструкція ледь трималась за землю.

Олександр Кулініч, батько Сергія: "Тут має бути бетонна яма. Я не знаю, як воно триматиметься"

Він щодня розминав м’язи на цих стійках. Як малечі вдалось зрушити з місця снаряд – не розуміє.

Сергій, житель м. Черкаси: "Я не знаю. Що сказати… вперше таке бачу"

Усі ці спортивні конструкції знаходяться на території Черкаського профучилища. Його завгосп каже: батьки винні, бо не догледіли дітей. Мовляв, негоже гратися на чужому подвір’ї. Аби ж убезпечити своїх вихованців, говорить, вживатимуть усіх заходів.

Ігор Кучин, завгосп: "Аякже – перевіримо і вже перевірили"

Мама Давида ні на кого зла не тримає. Каже: іншим буде наука.

Ольга Кочмар, мама Давида: "Просто тепер нам, працівникам освіти, потрібно буде перевірити усе своє спортивне обладнання. Щоб не було більше неприємностей, які сталися з моєю дитиною"

Поділитись

Коментарі

Вгору