На уманських міліціонерів зареєстрували кримінальне провадження

04 липня 2014, 12:18

 

Прокуратура Черкаської області не залишає поза увагою та принципово реагує на повідомлення громадян і засобів масової інформації щодо порушень законодавства представниками правоохоронних органів, інформує прес-служба відомства.

Зокрема, нещодавно в місті Умань місцеві жителі пікетували районний відділ міліції з вимогою покарати працівників, які, на їх думку, бездіяльні у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів та покривають злочинців, що було висвітлено у засобах масової інформації регіону.

Прокуратура області сьогодні зареєструвала кримінальне провадження за фактом неправомірних дій працівників Уманського районного відділу міліції щодо неналежного розслідування кримінальних проваджень у сфері обігу наркотичних засобів та причетності останніх до їх збуту.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365 КК України, а саме, перевищення влади або службових повноважень.

Крім того, група прокурорів апарату прокуратури області виїхала до Уманського району з метою перевірки законності вирішення працівниками міліції заяв та повідомлень громадян про вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та додержання законодавства при розслідуванні таких кримінальних правопорушень.

Хід перевірки перебуває на особистому контролі прокурора області.

Поділитись

Коментарі

Вгору