На уманських міліціонерів зареєстрували кримінальне провадження

04 липня 2014, 12:18

 

Прокуратура Черкаської області не залишає поза увагою та принципово реагує на повідомлення громадян і засобів масової інформації щодо порушень законодавства представниками правоохоронних органів, інформує прес-служба відомства.

Зокрема, нещодавно в місті Умань місцеві жителі пікетували районний відділ міліції з вимогою покарати працівників, які, на їх думку, бездіяльні у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів та покривають злочинців, що було висвітлено у засобах масової інформації регіону.

Прокуратура області сьогодні зареєструвала кримінальне провадження за фактом неправомірних дій працівників Уманського районного відділу міліції щодо неналежного розслідування кримінальних проваджень у сфері обігу наркотичних засобів та причетності останніх до їх збуту.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365 КК України, а саме, перевищення влади або службових повноважень.

Крім того, група прокурорів апарату прокуратури області виїхала до Уманського району з метою перевірки законності вирішення працівниками міліції заяв та повідомлень громадян про вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та додержання законодавства при розслідуванні таких кримінальних правопорушень.

Хід перевірки перебуває на особистому контролі прокурора області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору