У профільних службах пояснили, чому по мосту через Дніпро їдуть вантажівки (відео)

07 грудня 2017, 14:56

Великою вагою новенькою мостовою дорогою. Черкаською дамбою днями активно курсували вантажівки, вільно минаючи патрульних. Попри розпорядження про табу для автівок у понад п’ять тонн на ремонтній ділянці. Та разом із цілодобовим легким рухом туди ринулися й фури. Чи діє нині заборона і чому кермувальників великовантажного транспорту не зупиняли напередодні, йдеться в сюжеті ВІККИ.

Вантажівкам обурюються й інші водії. Кажуть, що міст ще навіть не доремонтували, а його вже розбивають фури.

- Я ж дивився – їдуть всі підряд. – говорить водій Ігор. – На кругу (біля Золотоноші – ред.) немає ніяких обмежень. То я й їду.

Як пояснив начальник управління транспорту Черкаської ОДА Сергій Чубань, зараз служба автомобільних доріг займається установкою додаткових знаків перед дамбою та перед розв’язкою.

Патрульні ж кажуть, що розпорядження отримали лише після журналістського звернення до профільних служб. Цим пояснюють і не зупинку напередодні великоваговиків. Однак додають, що інформаційні таблички не надають поліцейським повноважень штрафувати порушників.

- Є лише рекомендації для водіїв вантажного транспорту – не їздити дамбою, де проводяться ремонтні роботи, - каже речниця патрульної поліції Зоя Вовк. – Як тільки будуть встановлені знаки, буде рішенні, тоді водіїв великогабаритних транспортних засобів притягуватимуть до відповідальності.

Та таку заяву на виготовлення дорожніх знаків підрядних подав лише напередодні, тож зробити їх можуть найімовірніше наприкінці грудня. Тим часом дорожники додають, якщо активний вантажний рух не припинити, то це може значно вплинути на якість робіт.

Вгору