У поліції розповіли про хід розслідування жорстокого вбивства смілянського підприємця

26 лютого 2018, 19:06

Начальник Смілянського відділу поліції Сергій Власенко під час заслуховування на сесії Смілянської міськради розповів про хід розслідування жорстокого вбивства підприємця, що сталося напередодні нового року, пише Сміла.UA.

Злочин стався увечері 23 грудня на стадіоні «Авангард». Приватного підприємця Ігоря Русакова було вбито під час нападу. Зловмисники забрали гроші, телефон, рюкзак, документи потерпілого. У поліції повідомили, що смерть настала внаслідок тяжких фізичних ушкоджень.

- По факту смерті підприємця, тіло якого було виявлено біля стадіону «Авангард», слідчим відділом Смілянського ВП відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.121 КК України , - повідомив Сергій Власенко. - Наразі, в рамках кримінального провадження, проводяться усі можливі слідчі та розшукові дії. Розголошення будь-яких відомостей на даному етапі може зашкодити слідству. Дане кримінальне провадження перебуває на контролі Національної поліції України.

У підприємця залишилась дружина, син та донька. Друзі та родичі загиблого розгорнули у соцмережі ФБ власне розслідування, шукають свідків та просять допомоги знайти вбивць.

За наявності будь-якої інформації просять телефонувати за номером - 098 477 85 15 - Анатолій або 102.

Поділитись

Коментарі

Вгору