У Піски з Черкас поїде машина швидкої допомоги

17 червня 2015, 15:51
Фото Ігоря Єфімова

Фото Ігоря Єфімова

Це вже третє авто, яке спільно з Центром екстреної швидкої допомоги та медицини катастроф (далі – Центр) передано 93-й окремій механізованій бригаді на Схід. Наступного четверга вона виїжджатиме на Піски, інформує Вечірка.

- У списаному Центром УАЗі замінена нова гума, машина перефарбована, щоб не було відблисків від скла. Так як просили хлопці, ми так і зробили. Крім цього, в авто замінено двигун, – говорить радник голови ОДА, завідувач навчально-тренувального відділу Центру екстреної швидкої допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун.

Машина зроблена за кошти співробітників Центру.

- Утретє співробітники Центру збирали кошти. Кожен давав стільки, скільки міг, примусово ніхто нічого не вимагав, – зазначив Юрій Фесун. – Але оскільки коштів не вистачало, допомогла партія Петра Порошенка.

Відновлювали авто у Чорнобаївському районі в районному РЕСі. Хлопці у вільний від роботи час за погодженням із керівництвом відновили машину, а доробляли вже безпосередньо в гаражі Центру.

Салон автобусу прикрашений дитячими малюнками-оберегами. В салоні є носилки, три сидячих і одне лежаче місця, носилки. Підлога перетягнута новим лінолеумом. Всі машини на ходу, незважаючи на більш суворі умови експлуатації.

- На такому волонтерстві й тримається наша армія, - обдивляючись авто, зазначив голова області Юрій Ткаченко.

Характерний напис, який не можна писати на номерах, красується великими літерами на даху машини, щоб безпілотники бачили, кого куди посилають, - жартують владці.

Поділитись

Коментарі

Вгору