У партії “Рідне місто” наполягають, що пережеребкування завдало їм шкоди та готуються його оскаржити

14 травня 2014, 15:28

Партія "Рідне місто", за підтримки якої до Черкаської міської ради балотуються представники Громадської ради Черкас, стверджує, що проведене на вимогу суду 13 травня пережеребкування завдало їм матеріальних втрат, а також поставило під загрозу подальший перебіг виборчого процесу у місті.

Про це вони повідомили 14 травня журналістам.

- Учора, в порушення норм діючого законодавства "Про вибори місцевих депутатів", черкаська ТВК провела повторне жеребкування по розміщенню партій у виборчому бюлетні. Законодавство вимагає проведення жеребкування за 17 днів до виборів. Таке порушення ТВК сталося через дії партії "Солідарність", оскільки вони були незадоволені попереднім жеребкуванням і вирішили оскаржити його в останній момент. Цим вони поставили під питання подальший хід усього виборчого процесу і можливість визнання виборів недійсними. На сьогодні наша політична сила понесла втрати через це повторне жеребкування. У нас була замовлена відповідна агітпродукція, нами були укладені договори з ТРК "ВІККА" та ОДТРК "Рось" про транслювання відеороликів. Але це не головне, головне, що було порушено виборче законодавство ч.3 ст 66 ЗУ "Про вибори місцевих депутатів". На жаль, ми знову маємо прецедент, коли результати виборів ми знову будемо отримувати не на виборчих дільницях, а в судах, - стверджує голова Черкаської міської організації партії "Рідне місто" Руслан Поставничний.

- Сьогодні виникла загрозлива ситуація, яка може призвести до зриву виборів. Будь-яка політична сила, яка буде не задоволена своїми результатами в ході виборчої кампанії, може оскаржити їх у суді, також за результатами пережеребкування. Це дозволяє усім партіям, які не наберуть очікуваної кількості голосів, знову прийти до влади і продовжувати деребанити бюджети. Я не розумію, чого партія, яка декларує такі лозунги, як "Нове життя", дозволила собі такий хід, який ствить під загрозу проведення виборів до Черкаської міськради. Партія "Рідне місто" буде оскаржувати таке рішення ТВК по пережеребкування, - говорить голова правління Громадської Ради Черкас Іван Сухарьков.

У результаті пережеребкування партія "Рідне місто" замість 15-го номеру у списку отримала номер 21.

Нагадаємо, 13 травня відбулось повторне визначення номерів партій у списку у списку виборчого бюлетеня на виборах до Черкаської міської ради. Таким чином, ТВК виконала рішення Київського адміністративного апеляційного суду про проведення пережеребкування. 

Поділитись

Коментарі

Вгору