У Пальмірі Золотоніського району осучаснюють сільську школу

02 липня 2018, 15:24

У Пальмірській ЗОШ минулого року за поданням народного депутата Владислава Голуба з державного фонду соціально-економічного розвитку на капітальний ремонт приміщення, заміну вікон та дверей було спрямовано 760 тис. грн.

- Заходити у таку школу приємно, подвір’я охайне, школа світла,- розповіли педагоги.

На цьому, кажуть, роботи не будуть припинятися. Ремонт у коридорах ще триває, але вже вимальовується сучасне перевтілення і в середині приміщення.

- Хочемо завершити ремонт у великих приміщеннях: вестибюлі, коридорах, а потім переходити на ремонт класів. Нині по програмі нової української школи робимо ремонт у класі першачків. Діток цьогоріч прийшло небагато, сподіваємось, що оновлена школа збиратиме більше діток,- розповіла начальник відділу освіти Золотоніської РДА Валентина Денисенко.

За словами чиновниці, ремонт класів почнуть з класу фізики та хімії, утеплення школи поки що не планують робити, бо у школі є котельня на альтернативному опаленні, у класах тепло.

Для наступних ремонтних робіт вже розроблений проект, долучатиметься і допомагатиме і районна влада. З державних коштів за сприяння Владислава Голуба цього року Кабміном затверджено ще один транш державної субвенції для ремонту  школи - 250 тис гривень.

- Всього на ремонт школи за моїм поданням вже залучено з держбюджету мільйон грн. Приємно, що є синергія усіх гілок влади, є вагомий результат і є перспективні плани на майбутнє. Саме так і йдемо далі, заради розвитку сільської освіти і успішного майбутнього наших дітей,- зазначив народний депутат.

Загалом, за період своєї каденції у Золотоніському районі нардеп при підтримці районної влади і громадян надавав сприяння у оновленні Золотоніської районної лікарні, Золотоніського професійного ліцею, Коробівського, Драбівецького навчально-виховних комплексів, дошкільних закладах с. Благодатного, сільських будинках культури тощо.

Вгору