У новообраній Черкаській облраді мало освітян і представників культури, – Коваленко

09 листопада 2015, 15:44
Фото: Прочерк

Фото: Прочерк

За словами Валентини Коваленко, серед новообраних депутатів вкрай мало жінок та освітян, чимало держслужбовців і найбільше підприємців та сільгоспвиробників. А кількість депутатів у раді VІІ скликання зменшилась зі 104 до 84 осіб.

Про це Валентина Коваленко написала на своїй сторінці у Facebook:

"Проаналізувала склад новообраної обласної ради. Зауважу, що кількість депутатів у раді VІІ скликання зменшилась зі 104 до 84 осіб. У новій обласній раді – вкрай мало жінок, освітян і практично відсутні представники культури. Так у новому скликанні вдвічі менше жінок, ніж у попередньому. І це – попри вимоги нового законодавства, що у списку партії мало бути не менше 30% однієї статі. Обрано ж лише 10% жінок.

9 депутатів представлятимуть сферу медицини. Удвічі зменшилась кількість представників освіти і культури – лише 5%. Викликає занепокоєння, чи зможемо сформувати повноцінні профільні комісії обласної ради?!

Натомість до ради пройшло чимало держслужбовців, що є свідченням застосування адмінресурсу.

Найбільше до ради обрали підприємців та сільгоспвиробників – 42 депутати. Це, вважаю, ознака того, що люди підтримали своїх роботодавців, тих, хто вкладає кошти у розвиток місцевих громад. Словом, у збіднілого народу – в пріоритеті матеріальне над духовним.

Зараз люди дуже прискіпливо відстежують відвідування депутатами сесій обласної ради. У минулій каденції ми мали чимало депутатів, які системно ігнорували сесії, не виконували взяті перед громадою зобов’язання. Хочу вірити, що ті депутати, які пройшли у нову раду й проживають поза Черкащиною (Києві, Донецьку, Кіровоградській і Рівненській областях – більше 10 осіб), будуть більш відповідально працювати для громади".

Поділитись

Коментарі

Вгору