У новому році автодорожники провели аварійний ямковий ремонт доріг Черкащини

08 січня 2017, 10:32

000-602

Автодорожниками Черкащини максимально використовують сприятливі зимові погодні умови для покращення стану дорожнього покриття. Так, 3 січня у Черкаській області на автомобільних дорогах загального користування підрядними організаціями Служби автомобільних доріг у Черкаській області було проведено аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття, повідомляє прес-служба САД.

Через різкі добові перепади температур та домінування опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом, на автодорогах області утворюється руйнування дорожнього покриття. Використовуючи сприятливі погодні умови, автодорожники Черкаської області провели аварійний ямковий ремонт для покращення стану дорожнього покриття. Насамперед ямковим ремонтом було відремонтовано найбільш проблемні ділянки, що найбільше загрожують безпеці дорожнього руху.

Як повідомив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, впродовж 3 січня працівниками філій ДП «Черкаський облавтодор» ліквідовано майже 200 кв. м аварійно-небезпечних ям та вибоїн, які інтенсивно утворюються на дорожньому покритті внаслідок частих коливань температури повітря та опадів у вигляді мокрого снігу.

Аварійний ямковий ремонт було проведено на автодорогах загального користування в Уманському, Корсунь-Шевченківському, Смілянському, Золотоніському, Черкаському, Тальнівському, Шполянському та Звенигородському районах Черкаської області. Зокрема аварійний ямковий ремонт було здійснено на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса, автодорогах Н-01 Київ - Знам’янка, Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя, Р-10 Канів – Чигирин – Кременчук та Р-04 Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка.

В умовах зими аварійний ямковий ремонт виконується за технологією, яка дозволяє проводити ремонт навіть при зниженні температури повітря до від’ємних відміток. Цей тимчасовий захист дозволяє захистити асфальтобетонне покриття від подальшого руйнування та забезпечує безпечний проїзд автотранспорту. Ремонтні роботи покриття проводилися з використанням холодної асфальтобетонної суміші.

- Якщо дозволятимуть погодні умови, аварійні роботи з ліквідація деформацій дорожнього покриття триватимуть і надалі, в першу чергу, на автомобільних дорогах загального користування державного значення, адже забезпечення безпечних умов дорожнього руху – це першочергове завдання для автодорожників, -  зазначив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Поділитись

Коментарі

Вгору