У “Новій якості” нагадали черкащанам, де заборонено, а де дозволено курити

25 липня 2023, 18:44

Курити однозначно заборонено на дитячому майданчику, у ліфтах та у місцях загального користування в будинку. Це передбачено Законом України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

"Щодо місць загального користування: до них зараховують усі нежитлові приміщення в багатоквартирці, які є спільною власністю мешканців. Простими словами – це міжповерхові коридори, загальні балкони, сходові клітини, підвал, сходи до під’їзду, горище, покрівля тощо. І всюди тут також палити не можна", - зазначають в управлінській компанії

Курити дозволено:

–  у спеціально відведених зонах для паління;

–  на вулиці (окрім дитмайданчиків, підземних переходів, вокзалів та станцій, зупинок громадського транспорту, спортивних майданчиків та закладів фізкультури й спорту).

Що робити черкащанам, коли курці не реагують на завуваження?

Сфотографуйте інцидент та повідомте про це поліцію. За куріння в заборонених місцях передбачено штраф від 17 до 85 грн (за перше порушення). За повторний випадок сума зросте – від 85 до 119 грн.

"Якщо ви поки не збираєтеся до поліції – зверніться до управлінської компанії, аби встановити попереджувальні таблички про заборону куріння", - радять у "Новій якості".

– Найчастіше чіпляємо такі таблички в під’їзді на кожному поверсі. Бо це якраз ті місця, де люди найбільше курять. І, до речі, отримуємо від мешканців фідбек, що такі попередження діють, і курців стало менше, – розповідає заступниця директора «Нової якості» Алла Букіна.

Для того, аби залишити заявку на виготовлення інформаційних табличок, зателефонуйте до кол-центру управлінської компанії (56-01-01 та 59-01-01).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Завдяки попереджувальним табличкам від нової якості курці почали палити в квартирах і труїти своїх сусідів.Це те,чим варто пишатися,рекламуючи свої небезкоштовні послуги?

Фідбек :

це дуже креативно,це просто ноу хау якийсь.

Вгору