У нічному клубі п’яний черкащанин «звільняв» поліцейських зі служби

27 лютого 2016, 11:28

злодій

Прибувши до нічного клубу, щоб припинити хуліганські дії, працівники поліції охорони побачили на неадекватну поведінку одного з відвідувачів.

Опівночі до центру технічного обслуговування Управління поліції охорони Черкаської області надійшов сигнал «тривоги» з нічного клубу в центрі міста. Два наряди груп затримання батальйону поліції охорони прибули до місця виклику. Під час встановлення обставин порушення громадського порядку - вчинення бійки між відвідувачами розважального закладу, в їхню роботу почав втручатись невідомий.

- Громадянин перебував у вкрай неадекватному стані, - пояснив старший наряду групи затримання батальйону поліції охорони. - З досвіду спілкування з такими відпочивальниками схоже було на те, що він перебуває під впливом алкогольних і, можливо, наркотичних речовин. Був надзвичайно збуджений, вкрай агресивний, ображав поліцейських нецензурними висловами, погрожував заявами в прокуратуру, звільненням зі служби, а також фізичною розправою.

- Врешті здійснив спробу нанести мені тілесні ушкодження, - продовжує правоохоронець. - Після цього до нього застосували заходи примусу - вдягли кайданки, посадили в службовий автомобіль та доправили до Черкаського відділу поліції.

Наразі встановлено, що затриманий – черкащанин 1988 року народження, раніше несудимий.

За хуліганство, перешкоджання законним діям та вчинення спротиву поліцейським зловмисника буде притягнено до адміністративної та кримінальної відповідальності.

За інформацією прес-служби Управління поліції охорони в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору