У Нацраді думають про способи регулювання месенджера Телеграм

26 жовтня 2023, 19:20

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення разом із профільними відомствами активно пропрацьовує питання стосовно регулювання Телеграму, який росіяни та нині заборонені в Україні медіа активно використовують для поширення своїх наративів.

Про це заявила голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк, пише Укрінформ.

«Зараз вони вже не смішать нас своїм гугл перекладом з української мови. Вони навчилися спілкуватися гарною питомою лексикою. Їх дуже людям важко виділити серед насправді проукраїнських каналів. Це окрема тема, над якою ми б'ємося разом з Міністерством цифрової трансформації та іншими», - сказала Герасим’юк.

За її словами, заблоковані і за проросійську діяльність медіа нині активно працюють на цій платформі.

«Розцвіли буйним цвітом саме там, у Телеграмі. Телеграм – це справді дуже непроста тема, над якою ми у Національній раді щодня працюємо. Зараз настільки поширилося це явище, чим далі, тим важче буде із ним працювати. А ворог із ним працює дуже успішно», - сказала Герасим’юк.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Alex :

Вот такая у нас свобода слова. Уже и за Телеграм взялись. Зачищают информпространство всеми возможными способами, а то вдруг кто-то проникнется не прокиевскими тезисами. Власти нужны не умеющие мыслить критически граждане, а полностью зомбированное и послушное стадо.

Іван Мазепа :

Нічого надзвичайного, такі дії завжди відображаються в псевдо-демократичній , тоталітарній, з диктаторськими амбіціями державі. На жаль…

Вгору