У МОЗ рекомендують щеплювати підлітків від коронавірусу

26 жовтня 2021, 14:15

У Міністерстві охорони здоров'я опублікували наказ про рекомендацію щеплення від коронавірусу підлітків від 12 до 17 років. Для вакцинації використовуватимуть препарат Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

Про це інформує "ТСН" з посиланням на пресслужбу МОЗ.

- Серед дітей, рекомендовано проводити вакцинацію осіб віком від 12 до 17 років незалежно від приналежності до групи ризику за умови наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації, — йдеться в повідомленні.

У разі виникнення дефіциту щеплень МОЗ рекомендує пріоритетно забезпечити вакцинами дітей віком від 12 років та дорослих, які:

  • віднесені до пріоритетних груп вакцинації,
  • мають високі ризики тяжкого перебігу COVID-19 та виникнення серйозних ускладнень від нього.

Кому протипоказане щеплення

Щеплення протипоказане у випадку наявності в анамнезі серйозної алергічної реакції на один із компонентів вакцини. Відтермінувати вакцинацію рекомендують дітям, які перенесли міокардит або перикардит після першої дози. Також радять відтермінувати вакцинацію дітей, які перенесли дитячий мультисистемний запальний синдром.

Особи, у яких в анамнезі був міокардит, не пов'язаний з вакцинацією, і вони більше не перебувають під наглядом кардіолога, повинні бути щепленні COVID-19.

Інтервал

МОЗ радить дотримуватися 14-денного інтервалу між введенням вакцин проти COVID-19 дітям.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

яків миколайович :

Ляшку та Зелі треба підняти відсоток вакцинованих. А люди вакцинуватися не хочуть – влада повністю провалила агітаційну кампанію, зебілам ніхто на слово не вірить. Тому – будуть без всякої необхідності штрикати всіх дітей підряд – вони ж беззахисні…

Олександр :

Навіщо ви калічите наше майбутнє

Вгору