У Молодіжному ресурсному центрі – новий директор

03 березня 2017, 15:02

Цього тижня, 28 лютого, у Черкасах призначили директора Обласного молодіжного ресурсного центру. Новою очільницею стала Олена Кудрявцева. Про це повідомляє "ГромЧе" із посиланням на прес-службу Черкаської облради.

Виконувач обов’язків директора МРЦ Олена Кудрявцева єдина подала документи на конкурс. Вона презентувала програму своїх дій, власне бачення діяльності і розвитку молодіжного ресурсного центру, наводячи факти та статистику.

Серед членів комісії були посадовці управління майном та юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Доманський, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський, представники колективу – в.о. заступника директора обласного молодіжного ресурсного центру Володимир Панченко та громадської організації української молоді «Джура» Роман Надточій.

За результатами заслуховування у комісії прийняли рішення щодо призначення Олени Кудрявцевої на посаду директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Вгору