У місцевих бюджетах Черкащини є півтора мільярди гривень податків

20 квітня 2018, 07:34

З початку року на сьогодні до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 1,528 млрд.грн. податків, що на 32 млн.грн. більше, ніж за чотири місяці минулого року.

Найзначніші находження – від податку на доходи фізичних осіб – 941 млн.грн. Частка надходжень від ПДФО становить 61,6 відс. у  надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області.

Другий за обсягом надходжень платіж до місцевих бюджетів – єдиний податок, якого перераховано 273,3 млн.грн. – на 9 млн.грн. більше, ніж торік за чотири місяці.

Земельного податку та орендної плати за землю перераховано в сумі 194 млн.грн.

Також надійшло 19 млн.грн. податку на нерухоме майно і 1,2 млн.грн. транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 14 відс.

Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам області за відповідальне ставлення до сплати податків і вклад у розвиток регіону.

За чотири місяці п.р. очікується збір до державного бюджету у сумі понад 1,3 млрд. грн. податків, до місцевих надійде 1,8 млрд.грн. Надходження єдиного внеску сягнуть понад 1,3 мільярди гривень.

За повідомленням ГУ ДФС у Черкаській області.

Вгору