У місті не знають, де розмістити стелу “Я люблю Черкаси”

07 квітня 2018, 16:11

Стела "Я люблю Черкаси" вже виготовлена, втім, не вирішено, де її розмістити. Про це стало відомо на засіданні виконавчого комітету 6 квітня, пише zmi.ck.ua.

Раніше конструкцію хотіли встановити у парку "Сосновий Бір". Проте містяни створили петицію з проханням не розміщувати там стелу. Депутати дослухалися до жителів міста і підтримали петицію.

Також стелу планували встановити на дамбі біля станції Панське. Однак в обласній держадміністрації - проти.

За словами секретаря міськради Ярослава Нищика, де розмістити конструкцію - не вирішено. Підприємець відмовляється зберігати стелу в себе й не має для цього правових підстав.

"У комунальному підприємстві "Дирекція парків" немає місця, щоб зберігати під наглядом конструкцію. Покласти на відкритому місці - немає гарантії, що не вивезуть. Я пропоную передати на зберігання КП "Черкаська служба чистоти", - сказав Нищик.

Як розповів керівник "Дирекції парків" Володимир Стойко, коштів наразі немає, щоб встановити стелу. Орієнтовно це коштує 190 тисяч.

"Одна буква важить 300 кг, має висоту 2 метри", - розповів Стойко.

На засіданні вирішили назначити робочі наради для вирішень питань передачі стели на зберігання та визначеня місця, де її встановлювати.

Володимир Стойко пропонує розмістити конструкцію при в'їзді в місто.

Олена сказав:

Якась маячня! Ну навіщо вивозити признання у любові місту за його межі?? А щоб не вкрали та всі черкащани милувалися цією стелою, є просто розкішне місце навпроти облради, недалеко від скверу “Юність” (де хотіли встановити громадський туалет). Там багато місця, прекрасно вписується, знаково для всіх міських заходів (День міста, випускних балів, тощо).

людмила сказав:

Свою любов до міста потрібно демонструвати чистими вулицями, доглянутими парками, а не металевими стелами. Дирекція парків за 190 тис. грн. хай краще впорядкує паркові лавки біля Свято-Троїцького собору, котрі протрухли і розвалились…

Вгору