ЛНЗ у товариському матчі переміг чемпіона Сумської області

07 квітня 2018, 18:18

Футбольна команда "ЛНЗ-Лебедин" у Білозір’ї здолала найсильнішу команду Сумщини 2017 “Агробізнес-TSK”. Господарі зіграли два різних тайми, але в підсумку втримали позитивний рахунок, пише офіційний сайт ФК ЛНЗ-Лебедин.

Товариський матч пройшов 4 квітня.

Із перших секунд ЛНЗ кинувся в атаку і забив: Ткаченко вивів Литовчака на ударну позицію і той не схибив – 1:0. На цьому підопічні Гречаного не зупинилися. Вони настільки потужно насіли на суперника, що могли забити щонайменше чотири, а то і п’ять голів за якихось хвилин 10-15.

Такі швидкості вибили з матчу Грицая, який відчув спазми в задній поверхні стегна і швидко поступився місцем на полі Гуду. На супермоменти Вакуленка, Султанова і Литовчака (поперечина) гості за перший тайм відповіли ударом з гострого кута в Козаченка і все. Однак у центрі поля особливої переваги не було ні в тих, ні в тих. У позиційній грі Ромни давали відсіч.

Ще одним голом – у роздягальню – відзначився Листопад. Захисник Агробізнесу на кутовому зіграв рукою, а Тимофій першим кинувся до пробиття одинадцятиметрового. Не дарма. 2:0.

У другій половині оборона ЛНЗ помітно просіла. Далися в знаки декілька чинників: гандикап у рахунку, заміни, а можливо навіть і сонце, яке не просто гріло, а по-літньому підпікало. Як наслідок, гості отримали більше простору попереду. Особливо активними вони вийшли з роздягальні. Усього п’ять хвилин знадобилося, аби скоротити відставання з кутового – 2:1.

Відтак, до кінця гри сумчани раз по раз підходили до карної зони Лебедина, загрожуючи то подачами, то дальніми ударами, однак на рахунку це не позначилося. Атакувальний потенціал ЛНЗ знизився, порівняно з першим таймом, тож зарахувати до небезпечних моментів у їхньому виконанні можна тільки вихід сам на сам Гуда (звалився м’яч на ударі) і все. Решта – або “паси” в руки Крупніченку, або далеко повз.

Разом із Грицаєм вимушено покинути поле змушений був і Парфьонов. У єдиноборстві йому до крові розбили брову. Крапку в матчі могли поставити гості. Листопад програв позицію на стандарті, тож Козаченку довелося витягуватися в стрибку і рятувати команду.

У підсумку ЛНЗ переміг з рахунком 2:1 і вже за тиждень зіграє матч Аматорського Кубку України проти Факела у Вінниці.