У Міноборони пояснили, коли треба проходити ВЛК колишнім “обмежено придатним”

08 травня 2024, 16:17

Колаж ТСН

Обмежено придатним військовозобов'язаним у зв'язку зі скасуванням цього статусу, треба протягом 9 місяців пройти ВЛК. Направлення на комісію має видати ТЦК, але є нюанс.

Про це розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я міністерства оборони України Оксана Сухорукова в ефірі телемарафону, пише ТСН.

"Огляд люди (обмежено придатні, - ред) мають пройти протягом 9 місяців з дати вступу закону. Людина не може сама пройти ВЛК. Людину мають направити. Якщо ми говоримо про військовозобов’язаного, то тоді його має направити ТЦК, в якому людина стоїть на обліку", - розповіла вона.

Тобто, за словами Сухорукової, механізм такий: якщо військовозобов’язаний стоїть на обліку в ТЦК, то там є інформація про статус "обмежено придатний" цього військовозобов’язаного, і ТЦК має повідомити людину, коли вона має пройти ВЛК, і видати направлення.

Водночас Сухорукова вказала на важливий момент.

"В будь-якому разі я хочу наголосити, що народні депутати поклали обов’язок перепройти ВЛК на громадян. Тобто якщо до вас не приходить протягом довгого періоду часу повідомлення від ТЦК, то варто піти та оновити свої дані самостійно", - додала посадовиця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору