У мерії повідомили, яку зарплату отримує очільник Сміли

18 січня 2017, 10:54

maxresdefault

Громадські активісти Сміли та представники Правого сектору прийшли вчорана  засідання бюджетної комісії міської ради. Небайдужих смілян хвилювало питання необґрунтованого підвищення зарплат керманичів Сміли – виконуючого обов’язки міського голови Віктора Федоренка та його заступників, пише Сміла.ua.

У ході засідання виявилося, що на руки пан Федоренко отримуватиме 19 тисяч 200 гривень (після сплати всіх податків). А повна зарплатня сягає 25 тисяч гривень.

Проти такої високої зарплати смілянського очільника виступив знаний у Смілі громадський діяч Ілля Слободяник.

«Заніс запит, щоб мені пояснили: що це за такі успіхи у секретаря Смілянської міськради Віктора Федоренка, що варті премії 500% та що це за особливо важка робота, яка варта 100% премії. Готуємо звернення до смілянських депутатів щодо того, що на думку громади зазначені посадовці не заслуговують на отримання премії. Якщо вони не згодні - нехай кожен посадовець-лауреат премії публічно відчитається за що йому ту премію давати в той чи інший місяць поточного року. Хоча б ті посадовці, премія яких більша, скажімо, 200%, - заявив Ілля Слободяник.

Зазначимо,  заробітна плата міського голови Черкас становить 26 288 грн. “На руки” Анатолій Бондаренко отримує 21 293 грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору