У мерії обіцяють, що за кілька днів жителі будинків по Сумгаїтській і 30-річчя Перемоги отримають гарячу воду

05 травня 2014, 13:28

До 8 травня цього року КП «Черкаситеплокомуненерго» планує закінчити роботи з капітальної реконструкції центрального теплового пункту, що розташований по вул. 30-річчя Перемоги, 52.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Як розповів директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір, зазначена реконструкція передбачає встановлення сучасних пластинчастих водопідігрівачів з нержавіючої сталі замість кожухотрубних, які вже відпрацювали понад 30 років, та морально й фізично давно вже застаріли.

– Зараз тривають роботи зі встановлення мережевих опалювальних насосів, заміни трубопроводів на гаряче водопостачання та опалення. Крім цього, у межах центрального теплового пункту буде замінено всю запірну арматуру. Відзначу, що для прискорення виконання запланованого обсягу робіт у визначений термін наші бригади працюють у дві зміни. Тож вже 8 травня мешканці будинків, які отримують тепло від цього ЦТП, будуть з гарячою водою, – наголосив Микола Іванович.

За його словами, роботи з капітальної реконструкції центрального теплового пункту, що розташований по вул. 30-річчя Перемоги, 52, розпочались 24 квітня цього року. З огляду на це, тимчасово без гарячого водопостачання нині перебувають будинки по вул. 30-річчя Перемоги, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, вул. Сумгаїтська, 28, 30, 32, 34, 36, 38.

Тому керівництво КП «Черкаситеплокомуненерго» звертається до мешканців вказаних будинків з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

– Повна реконструкція центрального теплового пункту гарантує надійне та якісне забезпечення теплом мешканців черкаських багатоповерхівок у Південно-Західному районі Черкас, під"єднаних до цього ЦТП. Також зазначені роботи дозволять підвищити якість подачі в оселі черкасців гарячого теплопостачання впродовж року та опалення у холодні пори, – відзначив Микола Кушнір.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору