У мерії Львова не знають, як їхнє сміття могло потрапити на Черкащину

11 листопада 2016, 23:46

114-759x1024

Львівські документи, комунальні платіжки і навіть шкільні зошити уже вдруге виявили на Черкащині. Поки правоохоронні органи проводять слідчі дії з пошуку та встановлення осіб, причетних до інциденту, сайт vikka.ua вирішив поцікавитися, що думають з цього приводу у Львівській міській раді.

Нагадаємо, вперше про львівське сміття на Черкащині заговорили 12 жовтня на прес-конференції. Тоді канівські чиновники повідомили, що на місцеве сміттєзвалище, розташоване у селі Бобриця, було завезено цілу вантажівку сміття, у якій орієнтовно вміщалося 30-40 кубів відходів. Тоді ж постало питання і про забезпечення цілодобового чергування на території сміттєзвалища.

У свою чергу в. о. керуючого справами Канівської міської ради Володимир Святелик доручив підготували лист до обласної екологічної інспекції та міського голови Львова Андрія Садового з метою розібратися в цьому інциденті.

Місяць потому львівське сміття дало про себе знати вже на землях Потапцівської сільської ради цього ж району. На території, де раніше була розташована тракторна бригада, вивантажено близько 4-5 великогабаритних вантажівок побутового сміття, яке, за словами місцевих жителів, з’явилось цієї ночі. За попередніми висновками, транспортні засоби рухались з боку м. Кагарлик Київської області.

У свою чергу у прес-службі Львівської міської ради нам повідомили, що у них у місті діє п’ять підприємств, що займаються вивезенням сміття. Одне з них – комунальне. Там не укладали жодних договорів із Черкащиною. Чи були якісь домовленості з рештою підприємств, у міськраді не знають.

"Завдання підприємств полягає у тому, щоб контейнери були чистими, а куди вивозити сміття, то їхня справа", – повідомили у мерії. З’ясовувати обставини інциденту там не збираються та посилаються на правоохоронців, мовляв, хай вони встановлюють, чи справді сміття було вивезено незаконно.

Водночас власником “мандрівного” львівського сміття зацікавились черкаські правоохоронці.

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

Знаете, що мене гнiтить у цiй ситуацii бiльш за все? Те, що я знову помилилася у людинi. На виборах я настiльки довiряла Садовому та його партii, що без вагань голосувала за них. Та, мабуть, багато хто довiряв, бо “Самопомiч” була в трiйцi лiдерiв. Тепер менi навiть не хочеться витрачати свою нервову систему на цього нЕлюда, пробачте. Нехай розбереться, хто так його пiдставляе, але я не вiрю, що вiн не знав, бо нiчого не змiнилося пiсля того, як вперше знайшли тонни львiвського смiття у Миколаiвськiй областi. Потiм була Рiвненська, Полтавська. Невже Бондаренко не вiдреагував би ЗРАЗУ, якби черкаське смiття “дивовижним способом” опинилося б у якiйсь iншiй областi?

Вгору