У мерії дозволили підприємцю встановити 10 лавочок із використанням на їхніх спинках рекламних площ

19 січня 2014, 13:00

Члени міського виконавчого комітету підтримали ФОП «Хіміч», який звернувся з проханням надати дозвіл на розміщення реклами на спинках 10 лавочок, які цей же підприємець зобов’язався встановити власним коштом неподалік магазину АТБ по бульвару Шевченка (між вулицями Героїв Сталінграду та Паризької Комуни).

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Як повідомив в.о. начальника відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаського міськвиконкому Андрій Поліщук, подібних способів рекламування у місті ще не було. Лавочки виконуватимуть свою звичну місію, а рекламною площиною слугуватимуть їхні спинки, виготовлені з акрилу.

– Підприємець за свої кошти купує лавочки, встановлює їх і продаватиме на них рекламну площу. А за це ще й сплачуватиме кошти до бюджету. Щомісячно ця сума становитиме 437 гривень. До того ж передбачається встановлення освітлення та урн для сміття у цій зоні відпочинку, – говорить Андрій Поліщук.

Чи приживеться подібна ініціатива в Черкасах і наскільки вигідною справою обернеться для підприємця, покаже час. Але після короткої дискусії члени виконкому все ж таки вирішили підтримати ініціативного підприємця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору