У мерії повідомили, що маршрут тролейбуса №10 не можна продовжити

12 березня 2019, 16:53

У мерії повідомили, що маршрут тролейбуса №10 не можна продовжити

У Черкасах триває збір голосів на підтримку електронної петиції стосовно подовження тролейбусного маршруту №10 до "Літака", пише "Zmi.ck.ua".

Зазначимо, що це вже друга петиція містян з таким проханням. Першу петицію міська рада не підтримала без обговорення.

"Прошу черкаську міську раду та черкасиелектротранс розглянути прохання про продовження руху тролейбуса №10 до літака. Дуже багато пасажирів їде протягом дня до п'ятої міської лікарні, до обласної дитячої лікарні, а також на зупинці Площа перемоги виходить велика кількість людей, які працюють на ОПС та інших підприємствах. На новостворений маршрут ніяких капіталовкладень не потрібно, бо вже є електромережа, по якій рухатимуться тролейбуси до першого кола міста Черкаси, на якому будуть розвертатись і рухатись у зворотньому напрямку. Уже є облаштовані зупинки для громадського транспорту. Залишається лише змінити таблички на тролейбусах та опанувати шість назв зупинок кондукторам (якщо вони їх, звісно, оголошують)", - ідеться в тексті петиції.

У відповіді на інформаційний запит у міськраді пояснили, чим зумовлена відмова.

"За пояснювальною запискою до проекту вищезазначеного рішення зазначено, що для продовження маршруту тролейбуса N 10 по вул. 30-річчя Перемоги до вул. Смілянської наразі немає виробничих можливостей. За наявності контактної мережі на означеній ділянці має місце відсутність тягової підстанції для руху тролейбуса в районі вулиці 30-річчя Перемоги та перехрестя з вул. Смілянською, у зв’язку із чим продовження маршруту тролейбуса N 10 виконати неможливо", - пояснили в міській раді.

У мерії повідомили, що маршрут тролейбуса №10 не можна продовжити

Анатолий сказав:

а 8 как ездит тогда там? а 10 в парк а остальные че за отписка

Скептик сказав:

8 маршрут повертає з 30-років перемоги на Смілянську і проїзжає 3/4 кола і нічого. 14 маршрут повертає із Смілянської (від аеропорту) по колу на 30-років Перемоги і теж проїзжає 3/4 кола. То який дебіл писав цю відповідь?

Что сказав:

за вопрос, вы что не знаете отцов города.

Уляна сказав:

Все брехня

Вгору