У мережі з’явилися фото нового дизайну Будинку торгівлі

26 січня 2019, 10:30

 

У мережі з'явилися фото нового дизайну Будинку торгівлі

Фото: Ярослав Лавров

У Черкасах реконструюють відомий торгівельний центр. Відучора із фасаду Будинку Торгівлі почали знімати рекламні банери. Це пов'язано з реконструкцією торгівельного центру. Відповідні варіанти архітектурних нововведень громадський активіст Ярослав Лавров оприлюднив у спільноті "Місто на Че".

Черкащани в коментарях скаржаться, що такий дизайн надто сірий і нецікавий, люди б хотіли бачити в центрі міста більше зелених насаджень.

- Який жах, лише скло та бетон. Зелені насадження, мабуть, і не заплановані, - пише черкащанка Надія Андрусенко.

Інша користувачка Валентина Костенко навпаки вважає, що з таким дизайном будівля в центрі міста має кращий вигляд.

- Мені подобається, що немає зайвих прибудов навколо, реклами, яка вже дістала. А клумби з квітами гарно доповнюють дизайн, - написала черкащанка.

 

У мережі з'явилися фото нового дизайну Будинку торгівлі

Фото: Ярослав Лавров

Дехто з містян зауважував, що спочатку потрібно було поставити ці проекти на громадське обговорення, адже черкащани повинні обирати, який вигляд матиме центр міста. Разом з тим, слід зазначити, що Будинок торгівлі – це приватна власність, тому такі обговорення неможливі.

Коментарі

Ольга сказав:

А чому назва не на українській мові? Коли я чую “ДепоТ” – вуха в”януть. Якщо це назва французькою -“т” не читається (як Пежо, Рено. А ще “Pioneer”, чимало магазинів у центрі. Якось дивно це. ДЕ пані Ніцой? Чи вона тільки захищає усе від російської мови? Особисто мені дуже було б приємно читати назви українською.

Черкассы сказав:

Советскиц самый красивый оставить. Далее с какого перепуга он частный! Дт государственный он построен в СССР и не может быть частным!

Сергій сказав:

Менше державної власності-менше “кровосісів”що пьють кров народу.

Юрій Ненько сказав:

Будинок торгівлі, можливо, це приватна власність. Але земельна ділянка на якій будинок торгівлі розташований, чія власність ?

Вгору