У мережі з’явилося відео ДТП, де загинув директор черкаської школи

18 січня 2020, 12:31

У мережу виклали відео із камери спостереження одного із приватних будинків, який розташований поблизу місця ДТП, де 14 січня автівка збила насмерть директора Черкаської ЗОШ №19 Юрія Лункіна. Про це повідомляє "Вичерпно".

Нагадаємо, аварія трапилася на розі вулиць Надпільна та Крилова.

- На відео чітко видно, що тато переходить вулицю підсвіченим пішохідним переходом. І важливо, що він уже закінчував переходити дорогу. Йому залишалося зробити декілька кроків, — коментує відео донька загиблого Ірина Лункіна.

Нагадаємо, рідні просять очевидців ДТП відгукнутися. Зараз вони збирають всю інформацію.

- Обурливо читати матеріали деяких всеукраїнських ЗМІ, які пишуть, що тато переходив дорогу у невстановленому місці. Знаючи свого тата, я була переконана, що цього не могло бути. Після того, як до рук потрапило відео, сумнівів не лишилося. Як можна публікувати неперевірену інформацію, невже ви не розумієте, що робите боляче рідним людям? І ще питання, кому потрібне таке спекулювання фактами, — коментує Ірина.

- Важко повірити, що минув майже тиждень від часу ДТП, а ми досі навіть не знаємо прізвища та ім‘я людини, яка сиділа за кермом того доленосного авто. Нас взагалі тримають у тотальному невіданні, прикриваючи все конфіденційністю.

Коментарі

Вгору