У маршрутках Черкас учасників бойових дій возитимуть без обмежень

16 червня 2020, 15:43

фото тематичне

Міська влада Черкас провела бесіду із перевізниками, щоб на період карантину учасників бойових дій у маршрутках перевозили без обмежень. Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

Про це інформує "Про Головне"

Раніше під час засідань виконавчого комітету піднімалися питання про те, що у деяких маршрутках висаджували пільговиків через те, що регламентовані 2 пільгові місця були зайняті. Тепер же із маршрутниками досягли домовленості про те, що учасників бойових дій пускатимуть до транспорту навіть тоді, коли будуть зайняті пільгові місця.

Також заступник міського голови Ігор Волошин звернув увагу на те, що багато перевізників не дотримуються встановлених правил перевезення під час карантину – пускають до салону необмежену кількість людей, а не лише за посадковими місцями.

- Зрозуміло, що це питання має контролювати поліція. Але і самі перевізники мають пам’ятати про те, що карантин триває, і ці правила встановлені заради безпеки громадян, – зазначив Ігор Волошин.

Поділитись

Коментарі

Вгору