У Лисянці півтора десятки Байраків судяться із власником таксі за порівняння із Путіним

24 березня 2018, 13:06

14 позовів до суду подали мешканці Лисянки Черкаської області, які носять прізвище Байрак. Вимагають стягнути із підприємця Євгена Головнича від 50 до 100 тисяч гривень кожний. Справа слухатиметься в Звенигородському суді, пише gazeta.ua.

У липні минулого року жителі селища отримали візитки від місцевого таксі "Сольва". Власником таксі є підприємець Євген Головнич. У візитівці повідомлялося про знижки. Мовляв тепер тарифи на проїзд селищем знижено до 20 гривень. Однак пильні читачі роздивилися на папірці водяні знаки. Якщо прочитати текст у зворотному боці справа наліво, то виходить нецензурний напис латиною: "Hu..lo Bairak".

Візитівка обурила конкурента Євгена Головнича – Сергія Байрака. Той звернувся до суду. Разом із ним подали позови ще 13 мешканців селища із прізвищем Байрак. Стверджують, що двозначна візитівка образила їхню честь і гідність.

"Взагалі в Лисянці 50 осіб носить прізвище Байрак, – каже Сергій Борисович. – Вони чекають чим завершаться наші позови, а потім подаватимуть свої. Головнич – малоприємна людина. Улітку я поставив дві машини таксі біля свого магазину, щоби розвозили покупців із товаром. Маю магазин будівельних матеріалів і не кожен покупець має можливість доставити додому куплене. Поява таксі-конкурента неабияк розлютила Євгена Головнича. І от він удався до такої витівки. Додумався порівняти мене із Путіним. Люди радили мені відповісти аналогічно, але я культурна людина, яка йде цивілізованим шляхом. Ми звернулися до суду. Усі 14 позовів оплатив я. Сума відшкодувань, які ми вимагаємо – від 50 до 100 тисяч гривень для кожного. Таксисти, які працювали в Головнича, тепер масово переходять до мене. Люди скаржаться на його грубість. Зараз я маю 15 автомобілів і це ще не кінець".

Євген Головнич упевнений, що справи проти нього – безперспективні.

"Справи безперспективні. Здається, станом на сьогодні семи позивачам суд уже відмовив, – каже Євген Володимирович. "Думаю, решту чекає те саме. Я не можу відповідати за те, що комусь привиділося, і як кому прочиталося".

 

Поділитись

Коментарі

Жанна сказав:

Заказала недавно такси “Сольва” в направлении Лысянка-Звенигородка.Водитель вел себя не очень при подаче сумок из багажника даже распустил руки.А другой водитель привез товар нормально,а потом рассказал будто бы я езжу не на рынок в Звенигородку,а на гульки.Большая просьба к хозяину такси пересмотреть коммуникабельность своих водителей.Ведь это просто обслуживающий персонал.А ведут себя,как будто пассажиры им что то должны.

Вгору