У Лисянці на ставку замерзають лебеді

05 грудня 2016, 09:34

02122016195435773787

Шість лебедів, відколи ставок взявся кригою, юрмляться навколо невеликої промоїни в центрі водойми, пишуть Вісті Черкащини.

"Обіцяють великі морози. Як ці бідні птахи витримають. Потрібно щось робити", - перекидаються словами перехожі, прямуючи на роботу.

Марія Ляміна, яка проживає неподалік ставка, вже робить, що може.

"Щодня підгодовую їх. Доки вода не замерзла, лебеді підпливали до берега. Тепер не знаю, як їм допомогти. Якби птахів хтось половив, я їх додому забрала. Місце є, і кормів вистачить", - бідкається жінка.

Птахів, які з невідомих причин, залишилися зимувати, обіцяють не залишити без уваги рятувальники і місцева влада. Якщо в найближчі дні, кажуть, вони не перелетять в інше місце на річці Гнилий Тікич, де не замерзає плесо, доведеться організовувати рятувальну експедицію.

Нагадаємо, під Смілою на озері від загибелі врятували самотнє лебеденя. Згодом на Уманщині врятували двох лебедів з льодяної пастки.

Зазначимо, що наразі у Черкаському зоопарку проживає п’ятеро лебедів. Якщо пара старожилів оселилася тут давно, то трьох пернатих, врятованих від снігового полону, принесли черкащани нещодавно.

Коментарі

Олена сказав:

Та скiльки ж часу потрiбно, щоб “органiзувати рятувальну експедицiю”??? Я про цю “новину” вже тиждень чую! Невже це так затратно та важко – врятувати кiлькох красенiв-лебедiв?

Вгору