У Лисянці засудили чоловіка за вбивство безпритульного собаки

11 березня 2023, 17:27

У Лисянці винесли вирок чоловіку, який застрелив бродячого собаку. Випадок стався наприкінці вересня минулого року. До цього його спонукало звернення сусіда, у якого тварина нібито крала курей.

Собака загинув від пострілу з рушниці, яка належала обвинуваченому. Перед цим до нього прийшов сусід та поскаржився, що в нього зникає домашня птиця. Окрім цього, тварина нібито накинулася на сина зловмисника.

"Його сусід попросив застрелити безпритульного собаку, який краде курей з його подвір'я. Він погодився. Прийшовши додому, взяв мисливську рушницю. Його дружина також сказала йому, що цей собака нещодавно накинувся на їх сина, коли той повертався додому зі школи. Це ще більше спонукало його розправитися із собакою. Вийшовши на вулицю, неподалік від будинку, він побачив безпритульного собаку по якому вистрелив із рушниці. Собаку врятувати не вдалося, від отриманих травм він помер", - йдеться у тексті вироку.

На суді чоловік стверджував, що шкодує про скоєне.

Лисянський районний суд визнав чоловіка винним у жорстокому поводженні з тваринами та призначив покарання у вигляді одного року позбавлення волі. При цьому, вирок замінили на 1 рік умовно.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анонім :

я так і не поняв якщо на мене нападе якась бішана собака то я баже зробити нічого не зможу? шо за…

Вгору