У лісництві на Черкащині збудували капличку

18 вересня 2021, 22:51

У Макіївському лісництві, що на Кам'янщині, облаштували зону відпочинку та збудували капличку. Про це "Суспільному" розповіла речниця обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Сегеда.

Урочище "Апельня", де нині може відпочити кожен охочий, знаходиться між селами Макіївка та Буда-Макіївка. Почали роботи з облаштування рекреаційної зони у 2018-му році, розповіла Наталія Сегеда. Працювали лісівники спільно з громадою.

За словами директора Кам'янського лісгоспу Віталія Вереса, розпочали з лісового джерела, перші згадки про яке з’явилися понад півтора століття тому.

- Провели повну реконструкцію – упорядкували прилеглу територію, встановили огорожу, оновили накриття над криничкою, зробили спуски до джерела, адже воно знаходиться в яру. Воду віддавали на дослідження, і результати підтвердили її відмінну якість, – розповів він.

Як зазначив лісничий Макіївського лісництва В'ячеслав Бевз, згодом встановили й дитячий майданчик неподалік у лісі та ще кілька альтанок. У 2021-му лісівники завершили будівництво лісової каплички. Її висота — три метри.

Для швидкого та зручного орієнтування координати  рекреаційних пунктів лісівники Черкащини нанесли на Google Maps

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору