У лісах Черкащини встановили 65 фотопасток

14 лютого 2023, 22:27

У лісах Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей встановлено 83 фотопастки. У Черкаській області найбільше - 65 шт., у Вінницькій та Кіровоградській областях - по 9 штук.

"Зокрема, ми використовуємо фотопастки для виявлення фактів засмічення лісів, незаконних рубок та контролю чисельності диких звірів. Встановлюємо фотопастки біля підгодівельних майданчиків, рекреаційних пунктів, у місцях можливого вивозу сміття та незаконної заготівлі деревини", - зазначають у пресслужбі Центрального лісового офісу.

Фотопастки абсолютно непомітні у лісових насадженнях. Механізм їх дії дуже простий - вони спрацьовують на рух і здійснюють фото та відео фіксацію в режимі реального часу.

"Додатково на період дії розпорядження про заборону відвідування лісів, встановлюємо фотопастки на лісових дорогах масового користування. Це допомагає виявляти порушників заборони. Розпорядження про заборону відвідування лісів у лісах Черкащини, Вінничини та Кіровоградщини діє на період воєнного стану", - додають у відомстві.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору