У лісах Черкащини єгері допомагають диким тваринам пережити зиму

18 грудня 2022, 12:11

Єгерська служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства підгодовує диких тварин, аби ті пережили зиму. У лісах Черкащини облаштована мережа біотехнічних споруд: підгодівельних майданчиків, годівниць та солонців.

Єгерська служба заздалегідь заготовляє корми для підгодівлі диких тварин взимку. Це переважно сіно, гіллячкові віники, зернові, коренеплоди. Корм викладають в місцях найбільшої концентрації тварин, там, де вони почувають себе вільно. Тому ці підгодівельні майданчики здебільшого знаходяться в малодоступних для сторонніх очей місцях.

У зимовий період дикі звірі недоотримують мінеральні речовини та мікроелементи, які мають важливе значення для імунної системи тварин. Тож єгері здійснюють також мінеральну підгодівлю, а саме розкладають солонці з кухонної солі – це добре впливає на організм тварин, зміцнює і підсилює захисні властивості проти захворювань.

Водночас лісівники та єгерська служба ретельно стежать за тим, аби скупчення звірів не приваблювало браконьєрів. Для цього постійно проводяться рейди, застосовуються фото та відеопастки.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору