Стан черкаського активіста прокоментували в лікарні

07 травня 2019, 14:03
У лікарні прокоментували стан черкаського активіста

Фото з особистої сторінки Вадима Комарова

Черкаський активіст та відеоблогер, якого побили 4 травня в Черкасах, досі перебуває в комі. Його стан важкий. 

Про це у коментарі виданню "Про все" повідомив заступник директора з частини медичної допомоги Третьої міської лікарні Віталій Григор'єв. 

- Він перебуває у важкому стані, й скільки ще це триватиме - спрогнозувати не можемо, - говорить зазначив лікар.

Також за його словами, активісту проводять терапію спрямовану на лікування черепно-мозкової травми. Вона обходиться рідним Комарова від двох тисяч гривень на день залежно від ліків.

Нагадаємо, що Вадима Комарова нещодавно прооперували. Операція тривала дві години. Зараз родина збирає кошти для того, щоб підтримувати лікування.

Зокрема, у соціальній мережі "Фейсбук" черкаський адвокат Валерій Макеєв розмістив реквізити для допомоги черкаському активістові.

- Черкаський журналіст перебуває у комі. Прогнози реаніматологів - невтішні. Підтримка життєдіяльності у стані "коми" триватиме не менше місяця. Ідеться про тривалу боротьбу за життя. Кошти у цій боротьбі мають значення, - зазначив він.

Номер картки Вадима Комарова в Укргазбанку, яка зараз перебуває у розпорядженні його дружини Ольги: 5355 0762 2258 0896.

У виданні "Детектор медіа" повідомляють, що представник ОБСЄ з питань свободи преси Арлем Дезір засудив замах на вбивство журналіста Вадима Комарова в Черкасах та закликав українську владу провести ефективне розслідування щодо нападу.

- Я засуджую цей дуже жорстокий напад на журналіста Вадима Комарова в Черкасах, унаслідок якого він впав у кому й ледь вижив. Це спроба вбивства місцевого журналіста-розслідувача, відомого своїми репортажами про корупцію. Ця спланована атака є особливо тривожною і не може залишатися непокараною. Розслідування було розпочато оперативно, і я закликаю владу докласти максимум зусиль для повного розслідування злочину, – наголосив пан Дезір.

Він також висловив сподівання, що Вадим Комаров скоро одужає.

Читайте такожУ черкаському барі юнаки побили прокурора.

Коментарі

Вгору