У Києві готують водіїв для черкаських тролейбусів (фото)

06 липня 2016, 12:17

1

Вже майже два місяці шість осіб із Черкас проходять інтенсивне навчання у Київському навчально-курсовому комбінаті комунального підприємства "Київпастранс" за спеціальністю "водій тролейбуса".

Про це повідомив член громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко у Facebook.

2

 

"Навчання розпочинається із 8.00 ранку і триває до 16.00. Дуже багато пишуть, конспектують і вчать все, що стосується будови, експлуатації і техніки безпеки під час експлуатації тролейбуса, правила поводження із пасажирами і правила обслуговування.

3

Крім того наших водіїв постійно водять на екскурсії у тролейбусні ДЕПО Києва, де вони безпосередньо вивчають, як проходять ремонти, яка база, рухомий склад і всі тонкощі роботи, особливо на Київських вулицях ,де інтенсивний і жвавий рух.

4

Наразі триває активна фаза навчання і підготовка до заліків, після чого розпочнеться водіння. Із розмови з керівником і викладачами довідалися, що вони дуже задоволені нашою групою і тим з яким старанням і наполегливістю вони сприймають і вчать наданий їм матеріал. Керівник нас запевнив, що зроблять все можливе щоб випустити дійсно кваліфікованих водіїв високого класу. Також керівництво готове до співпраці і на далі допомагати нашому місту у підготовці кваліфікованих кадрів",  - розповів Мироненко.

 

Також за словами активіста, в кінці липня-на початку серпня буде сформовану другу групу людей для навчання на водія тролейбус.

5 6 7

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору