У КВУ звинуватили регіонала Мельникова в порушенні закону

07 травня 2014, 15:56

Черкаський осередок Комітету виборців України зафіксував порушення порядку висування кандидатів місцевою організацією Партії регіонів. Про це вони повідомили у своєму проміжному звіті, інформує vikka.ua

Як нагадують там, 25 квітня 2014 року до Черкаської міської виборчої комісії було подано список кандидатів у депутати від Черкаської міської організації Партії Регіонів, нібито висунутих на конференції 22.04.2014. У підтвердження було надано витяг з протоколу конференції про висунення кандидатів в депутати від Черкаської міської організації Партії регіонів за підписом голови.

Але ситуація ускладнюється тим, що голова Черкаської міської організації Партії регіонів Володимир Ходак вийшов з лав партії ще 21 лютого. Свою заяву про вихід та автоматичне припинення повноважень очільника він віддав Тулубу. Наступного дня всі депутати-регіонали міськради також подали відповідні заяви, припинивши своє членство в партії, фракції, та склали повноваження в Раді Черкаської міської організації Партії регіонів.

А вже 19 квітня відомий в місті регіонал Ігор Мельников повідомив Черкаську міську територіальну виборчу комісію щодо проведення конференції, назвавши себе головою Партії регіонів. Такий вчинок суперечить Статуту цієї партії, адже у п. 5.3.7 зазначено, що "вищим керівним органом місцевої партійної організації є конференція або збори, а норма представництва, дата та місце проведення конференції (зборів) встановлюються Радою місцевої партійної організації".

Однак, як відомо, ця Рада саморозпустилася, а вибори нової вищим керівним органом не проводилися. Всупереч статуту 22 квітня Мельников все ж таки провів конференцію Черкаської міської організації, не повідомивши про дату, час і місце, голів партійних первинних та районних осередків. Кількість присутніх не перевищувала 35 осіб, що не є нормою представництва у 10 тис. партійців.

Таким чином, Ігор Мельников порушив ст. 4, ст. 9, ст. 10, ст. 35, ст. 36, п. 9, ч. 1, ст. 37, ч. 2, ст. 37, ч. 1, ст. 41-1 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", а також Статут Партії регіонів, позбавивши громадян права обирати і бути обраними, і ввів в оману Черкаську міську виборчу комісію.

Жоден екс-представник Партії регіонів офіційно ситуацію не прокоментував.

Поділитись

Коментарі

Вгору